Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Ржавчицька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 22706456) був реорганізований і увійшов до складу Первомайської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Історія

Перша назва нашого села – хутір Єфимівка, за прізвищем першого мешканця. У цих місцях проходив чумацький шлях. Один селянин відкрив корчму, до якої заходили чумаки. Господар корчми був «рябий» і «рижий», за що й отримав прізвисько «Ржавий». Чумакам подобалась ця корчма, і тому, під’їжджаючи до цих місць вони радились, де б зупинитися, щоб поїсти і переночувати, і вирішували: «Поїдемо до Ржавого». Інші говорили: «До Ржавця». Так згодом це прізвисько стало назвою поселення, а потім - офіційною назвою хутора Ржавець.

Після реформи 1861 року заселення цих місць йшло швидкими темпами. В 1897 році населення складало близько 630 чоловік. Селяни поселялися уже не в самому Ржавці, а окремими хуторами вниз по річці Орільці. Ці поселення отримували назви за прізвищами перших поселенців: Колісниківка, Лукішківка, Чечерівка, Миколівка, Петровка та інші. В 1950 році ці поселення було об’єднано в село Ржавчик.

Село розташоване у південно-західній частині Первомайського району на відстані дев’яносто п’яти кілометрів від обласного центру, міста Харків, та на відстані п’ятнадцяти кілометрів від районного центру, міста Первомайський і станції Лихачове. Населення села складає 710 чоловік.

На території села знаходяться та успішно працюють Ржавчицька сільська рада, навчально – виховний комплекс, амбулаторія сімейної медицини, будинок культури, бібліотека, відділення поштового зв’язку, магазини, спортивний зал.

Сільське господарство представлене СТОВ «Ржавчик», СФГ «Ганна»,СФГ «Наталя», СФГ «Михайлов О.А.». Вони займаються вирощуванням зернових та технічних культур, виробництвом молока та м’яса. В селі також працює молокопереробний цех Петрівського маслозаводу.

В центрі села є мальовничий парк з об’єктами відпочинку, а також сучасний спортивний майданчик.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *